Drzwi wewnętrzne

Wybór właściwych drzwi wewnętrznych pozwoli nam stworzyć spójną aranżację wnętrza, a także zadbać o nasz komfort. Drzwi wewnętrzne pełnią bardzo istotną funkcję. Poprzez oddzielenie od siebie pomieszczeń, przede wszystkim zapewniają poczucie intymności oraz bezpieczeństwa. Co więcej, drzwi wewnętrzne wyciszające, pozytywnie wpływają na efektywny sen bądź pracę. Oprócz tego, mogą również optycznie powiększać pokój poprzez wykorzystanie luster, a także doświetlać wybrane pomieszczenia.

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

W naszej ofercie posiadamy produkty najwyższej jakości, wykonane ze szczególną starannością. Oferujemy zarówno nowoczesne drzwi wewnętrzne, które idealnie wkomponują się w modne aranżacje wnętrz, jak i klasyczne modele, doskonale współgrające z bardziej tradycyjnym wystrojem. Eleganckie drzwi wewnętrzne świetnie zaprezentują się także w przestrzeni biurowej. W zależności od charakteru firmy, mogą współgrać w dyskretny sposób z całą aranżacją biura lub też stanowić ciekawy, mocny kontrast.

Drzwi wewnętrzne jednoskrzydłowe to świetny wybór, który sprawdzi się w większości pomieszczeń. Drzwi dwuskrzydłowe nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru. Nadają się w szczególności do salonu oraz biura. Natomiast drzwi przesuwane pozwolą zaoszczędzić dużo miejsca. Szeroki wybór wzorów, kształtów oraz różne rodzaje wykończeń drzwi wewnętrznych i ościeżnic sprawiają, że każdy znajdzie w naszym salonie we Wrocławiu idealny produkt, pasujący do konkretnego wystroju.

Solidne drzwi wewnętrzne gwarancją na lata

Drzwi wewnętrzne mogą być otwierane i zamykane nawet kilkadziesiąt razy w ciągu dnia. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać te, które zostały wykonane z solidnych materiałów. Jednym z częściej wybieranych produktów są wytrzymałe drzwi drewniane, które zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną. Materiały drewnopochodne, takie jak płyty MDF i HDF charakteryzuje natomiast niezwykle gładka powierzchnia. Wykazują także dużą wytrzymałość w stosunku do pęknięć.

Bez względu na to, w jakim stylu mają być nasze drzwi wewnętrzne, wybierzmy takie, które odznaczają się najwyższą solidnością wykonania. Tylko wówczas zyskamy pewność, że posłużą nam przez wiele lat. W naszym salonie we Wrocławiu, drzwi wewnętrzne, które oferujemy, zostały stworzone z użyciem najwyższej jakości materiałów. Wszelkie czynności przeprowadzono z należytą starannością, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować produkty, które nie tylko przykuwają wzrok ciekawym wyglądem, ale także charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, która stanowi gwarancję długiego użytkowania.

Poszukujesz solidnie wykonanych drzwi wewnętrznych? Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu, gdzie oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości produktów.

KLEA

Nowoczesnoćć i jakość Drzwi KLEA to nowoczesny, wysokiej jakości produkt. Oferujemy drzwi drewniane, wykończone naturalnym fornirem lub lakierowane.Zróżnicowane wzornictwo skrzydeł drzwiowych oraz wybór wykończeń i ościeżnic pozwalają zastosować nasze drzwi praktycznie w każdym pomieszczeniu.

ECLISSE

Dyskretna rewolucja Firma Eclisse jest przedsiębiorstwem, które od ponad 20 lat produkuje systemy do drzwi chowanych w ścianę oraz drzwi ukrytych. Celem firmy jest stały rozwój oraz produkcja systemów solidnych, funkcjonalnych i łatwych do zainstalowania.

MORIC

Najwyższa jakość drzwi Producent drzwi drewnianych Moric to połączenie najwyższej jakości z wieloletnią tradycją. Wybierając nasze drzwi zyskują Państwo komfort.