Drzwi bezprzylgowe

Drzwi bezprzylgowe cieszą się coraz większą popularnością. Jaka jest różnica między drzwiami przylgowymi, a bezprzylgowymi? Te pierwsze posiadają specjalne wcięcie na krawędziach skrzydeł, które zwiększa powierzchnię przylegania do ościeżnicy. Różnica jest jednak zauważalna tylko po stronie otwierania drzwi. W przypadku drzwi bezprzylgowych, krawędź skrzydła, po zamknięciu z ościeżnicą, tworzy jednolitą płaszczyznę – zawiasy są chowane, a więc krawędź pozostaje gładka.

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, całość prezentuje się niezwykle lekko, a przestrzeń wydaje się optycznie powiększona. Nowoczesne drzwi bezprzylgowe prezentują się niezwykle estetycznie, a przy tym są bardzo wytrzymałe. To wszystko sprawia, że są coraz chętniej wybieraną opcją, także przez klientów naszego salonu we Wrocławiu.

Drzwi bezprzylgowe – do jakiego wnętrza?

Tak naprawdę drzwi bezprzylgowe są niezwykle uniwersalne. Przede wszystkim doskonale sprawdzą się w nowocześniejszych aranżacjach, gdzie nadadzą wnętrzu unikanego charakteru. To także świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników minimalizmu. Drzwi bezprzylgowe wyglądają bowiem bardzo estetycznie i tworzą spójną całość. Bardzo dobrze wkomponują się również w industrialne aranżacje, które już od wielu sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością.

Drzwi bezprzylgowe stanowią odpowiedź na potrzeby wszystkich osób ceniących sobie proste formy i gładkie powierzchnie. Doskonale zaprezentują się w eleganckich pomieszczeniach, w których będą przysłowiową wisienką na torcie. Z tego powodu stanowią bardzo dobrą opcję dla przestrzeni biurowych, gdzie podkreślą profesjonalny wizerunek firmy. Ich uniwersalność sprawia, że nadają się nie tylko do nowoczesnych wnętrz, ale również tych bardziej tradycyjnych. Wybór odpowiedniego modelu pomoże stworzyć niebanalną przestrzeń.

Wytrzymałe drzwi bezprzylgowe

Wbrew pozorom drzwi bezprzylgowe są równie trwałe jak przylgowe. Posiadają bowiem wzmacniany ramiak, co sprawia, że wytrzymałość obu modeli jest porównywalna. W naszym salonie we Wrocławiu oferujemy produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje, że pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas. Starannie wykonane drzwi będą cieszyć nasze oko latami. Istotny jest także profesjonalny montaż drzwi bezprzylgowych, który zapewni nam gwarancję wytrzymałości.

Co więcej, drzwi bezprzylgowe są nie tylko trwałe, ale także uznawane za bezpieczniejsze, co w szczególności ma znaczenie w domach, w których znajdują się dzieci. Poprzez brak wcięcia, obniża się ryzyko związane z przytrzaśnięciem palców oraz uderzeniem głową o kant, który wystaje. Drzwi bezprzylgowe są równie funkcjonalne, jak przylgowe, co oznacza, że wybór może opierać się wyłącznie na osobistych preferencjach. To z pewnością doskonałe rozwiązanie, które zachwyca prostotą i jednocześnie pozwala stworzyć nietuzinkową aranżację.

Zastanawiasz się nad kupnem drzwi bezprzylgowych? Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu, gdzie oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości produktów.

KLEA

Nowoczesnoćć i jakość Drzwi KLEA to nowoczesny, wysokiej jakości produkt. Oferujemy drzwi drewniane, wykończone naturalnym fornirem lub lakierowane.Zróżnicowane wzornictwo skrzydeł drzwiowych oraz wybór wykończeń i ościeżnic pozwalają zastosować nasze drzwi praktycznie w każdym pomieszczeniu.

ECLISSE

Dyskretna rewolucja Firma Eclisse jest przedsiębiorstwem, które od ponad 20 lat produkuje systemy do drzwi chowanych w ścianę oraz drzwi ukrytych. Celem firmy jest stały rozwój oraz produkcja systemów solidnych, funkcjonalnych i łatwych do zainstalowania.

MORIC

Najwyższa jakość drzwi Producent drzwi drewnianych Moric to połączenie najwyższej jakości z wieloletnią tradycją. Wybierając nasze drzwi zyskują Państwo komfort.